STONOTENISKI SPEKTAKL U ISAKOVU - Ćuprija.net
38361
post-template-default,single,single-post,postid-38361,single-format-standard,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

STONOTENISKI SPEKTAKL U ISAKOVU

STONOTENISKI SPEKTAKL U ISAKOVU

U Domu kulture u Isakovu održano je peto i šesto kolo Regionalne B lige Stonoteniskog saveza klubova centralnog regiona. Na turniru je učestvovalo 11 klubova iz Jagodine, Kragujevca, Kruševca, Kraljeva, Vrnjačke Banje, Bajine Bašte, Trstenika, Tutina i Arilja, a opštinu Ćuprija predstavljali su STK “Morava” iz Ćuprije i STK “Isak” iz Isakova.

Takmičari su pokazali vrhunske veštine i takmičarski duh a publici pružili nezaboravan sportski događaj. Učesnici su istakli da su organizacija i uslovi u Isakovu bili na visokom nivou, a domaćini su dobili brojne pohvale za svoj trud.

„Malo gde smo videli ovako lepe uslove za igru“, rekli su gosti, naglašavajući da su čak i veći gradovi retko domaćini sa sličnim standardima. Predstavnici Isakova zahvalili su na pohvalama i obećali da će u budućnosti još više raditi na unapređenju stonoteniskih terena i organizacije.

Stonoteniseri iz centralnog regiona nastavljaju svoje takmičenje, a klubovi iz Ćuprije, „Morava“ i „Isak“, ističu se kao važni predstavnici svoje opštine.