ĆUPRIČANIN UHAPŠEN ZBOG NEDOZVOLJENE TRGOVINE AKCIZNIM PROIZVODIMA - Ćuprija.net
26822
post-template-default,single,single-post,postid-26822,single-format-standard,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

ĆUPRIČANIN UHAPŠEN ZBOG NEDOZVOLJENE TRGOVINE AKCIZNIM PROIZVODIMA

ĆUPRIČANIN UHAPŠEN ZBOG NEDOZVOLJENE TRGOVINE AKCIZNIM PROIZVODIMA

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Ćupriji podneće krivičnu prijavu protiv četrdesetsedmogodišnjeg muškarca iz okoline tog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljen promet akciznih proizvoda.

Policija je, u saradnji sa Upravom carina, na tri lokacije pronašla oko 73 kilograma rezanog duvana i 662 paklice cigareta, od kojih je deo bez akcizne markice i dokaza o poreklu koji, kako se sumnja, pripadaju osumnjičenom.

Sumnja se da su duvan i cigarete bili namenjeni za dalju prodaju.