NOVOGODIŠNJI KOCERT UČENIKA OMŠ "DUŠAN SKOVRAN" - Ćuprija.net
26171
post-template-default,single,single-post,postid-26171,single-format-standard,bridge-core-2.1.1,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,overlapping_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-19.8,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

NOVOGODIŠNJI KOCERT UČENIKA OMŠ “DUŠAN SKOVRAN”

NOVOGODIŠNJI KOCERT UČENIKA OMŠ “DUŠAN SKOVRAN”

Preko 270 učenika naše škole čine nas ponosnim i srećinim. Takođe ponosni smo na sve ostvarene rezultate na takmičenjima ali i na naše učenika u Despotovcu, koji mašu školu čine bogatijom, rekao je pred novogodišnji koncert Marko Milovanović, direktor OMŠ “Dušan Skovran”.

Milovanović se zahvalio lokalnoj samoupravi na pomoći i saradnji, roditeljima na razumevanju a učenicima na postignutim rezultatima i najavio u narednoj godini učešće škole na međunarodnom takmičenju harmonikaša u Puli.